Těsná prohra v souboji o třetí místo

Velmi dramatický a vyrovnaný zápas se odehrál na půdě třetího týmu tabulky SK Kosmonosy. Hosté z Mnichova Hradiště do něj vstupovali s touhou odčinit porážku z podzimního duelu a předskočit domácí tým na třetím místě tabulky. To se bohužel i přes vynikající výkon celého týmu nepovedlo a hosté z utkání odešli těsně poraženi.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří si vytvořili několik nadějných příležitostí a i přes některé výtečné zákroky hostujícího gólmana Pepy Alnatoura se ujali vedení 1:0. Po vstřelené brance převzal iniciativu tým MSK a začal se také dostávat do nadějných příležitostí. Po gólu volaly zvláště šance Wlczeka a Štafla.

Druhý jmenovaný předvedl krásnou individuální akci na začátku druhé půle a do prázdné brány srovnal na 1:1. Z remízy se hosté netěšili dlouho, domácí po chybě hostující obrany opět rychle odskočili do jednobrankového vedení. To hosty motivovalo k ještě většímu úsilí, které nakonec zužitkoval vyrovnávající brankou Kryštof Wlczek. Druhý poločas se odehrával i následně v režii hostů, kteří se pokoušeli vstřelit vítězný gól. To se ovšem nepodařilo a naopak ojedinělá výstavní rána domácího hráče přímo do šibenice rozhodla zápas, v kterém domácí šťastně zvítězili 3:2.