Domácí porážka se silným protivníkem

Po skvěle zvládnutém zápase na hřišti první Pšovky Mělník chtěl domácí tým výhru potvrdit i na domácím hřišti proti těžkému soupeři z Neratovic. To se bohužel nepovedlo i přesto, že domácí neodehráli vůbec špatný zápas a po většinu zápasu statečně drželi krok se starším i fotbalově vyspělejším týmem hostí.

Ti od samého počátku zápasu ukazovali svou kvalitu a postupně si začali vytvářet i brankové příležitosti. I přesto vydržel bezbrankový stav až do samého závěru prvního poločasu. V úplně poslední minutě ale bohužel po nedůrazném odkopu domácí obrany soupeř přeci jen skóroval a zaslouženě se ujal vedení 1:0.

Do druhého poločasu domácí tým posílil ofenzívu a hned ve druhé minutě měl Dufek jedinečnou šanci vyrovnat. Svůj sólový nájezd ovšem neproměnil. Následně se neujaly ani ostatní nadějné akce a iniciativu opět začal přebírat soupeř. Ve vyrovnaném druhém poločase nakonec v 56.minutě hosté vstřelili pěknou druhou branku, která utkání definitivně rozhodla. Ve zbytku zápasu už domácí nenašli sílu na obrat. I přesto patří domácím hráčům dík za bojovný a statečný výkon proti velmi silnému soupeři.