Neproměněné šance způsobily konec v Planeo Cupu

Po úspěšném 1.předkole vstupovali s nadějnými vyhlídkami naši mladší žáci i do druhého předkola Planeo Cupu. Do této fáze byly ke 4 postupujícím celkům nalosováni 2 favorité – týmy ligových FK Mladá Boleslav a FK Jablonec a společně s ostatními hrály o 3 postupová místa do další fáze soutěže. 

Tým MSK v prvním zápase narazil na favorizovaný FK Jablonec. Do zápasu se pustil bez respektu a s velkým odhodláním severočeský tým zaskočit. To se po většinu zápasu dařilo a kupodivu bylo více brankových šancí na straně MSK. Ani jednu z nich se ale bohužel nepodařilo proměnit a naopak soupeř v jedné ze svých šancí nezaváhal a připsal si těsnou výhru 1:0. Po tomto nešťastném vstupu si naši hráči nespravili chuť ani v druhém zápase proti Sokolu Doubí. Tým soupeře po většinu zápasu přehrávali, vytvářeli si řadu střeleckých šancí, ale opět jsme skončili s nulou na straně vstřelených branek. Soupeř nás ze 2 rychlých brejků potrestal a odnesl si vítězství 2:0. Podobné střelecké trápení s výraznou převahou v poli se opakovalo i v zápasech proti SK Kosmonosům a FK Turnov. 

Výsledkem je pouze jedna vstřelená branka a jeden jediný bod na našem kontě za celý turnaj. Přestože herně naši hráči nezklamali, stačilo to pouze na konečné 6.místo. Turnaj opanoval tým FK MB, s kterým i náš tým prohrál celkem jednoznačně 0:4, když kvalita byla zcela jasně na straně boleslavského týmu..

Výsledky:

MSK – FK Jablonec 0:1

MSK - Sokol Doubí 0:2

MSK – FK MB 0:4

MSK – FK Turnov 0:0

MSK – SK Kosmonosy 1:2 Trpkoš

Konečná tabulka:

  1. FK MB 13
  2. FK Jablonec 13
  3. SK Kosmonosy 6
  4. Sokol Doubí 6
  5. FK Turnov 4
  6. MSK 1
Klášterská 882, Mnichovo Hradiště, 295 01
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!