Zasloužená dělba bodů na hřišti Dolního Bousova

V předposledním kole podzimní části soutěže se sousedé v tabulce rozešli po vyrovnaném průběhu smírně 1:1.

Úvod utkání patřil hostům z Mnichova Hradiště, kteří se ujali vedení po krásné individuální akci Jakuba Maršálka. Postupem času přicházely i další šance, ale zároveň začali z rychlých protiútoků hrozit i domácí. Dvě minuty před poločasem Bousov využil zaváhání hostující obrany a srovnal na 1:1.

Ve druhém poločase mohly zápas na svou stranu překlopit oba týmy. Po góle volaly zejména gólové šance Honzy Kraušnera z týmu hostů a domácího Kryštofa Šourka, který po překonání hostujícího brankáře netrefil prázdnou bránu.

Pochvalu za odbojovaný zápas zaslouží celá sestava MSK, svým výkonem tentokrát vyčnívali Jakub Maršálek a brankář Matyáš Rambousek.