Těsná výhra ve Velkém Oseku

Za krásného slunečného počasí nastoupili k dalšímu zápasu naši chlapci na pěkně připraveném hřišti ve Velkém Oseku.

Vcelku brzy potrestalo útočné duo Wlczek – Dufek po vzájemné spolupráci zaváhání domácího stopera a brankou prvně jmenovaného jsme se ujali vedení 1:0 již v osmé minutě zápasu. Po zbytek prvního poločasu tým MSK nepustil domácí do žádné výraznější šance a naopak sám kontroloval střed hřiště a vypracoval si několik slibných situací před brankou soupeře. Další branku už ovšem nepřidal.

Po přestávce domácí zvýšili své úsilí a začali v poli získávat převahu. Tým MSK byl pod tlakem, ale i přesto byl i nadále nebezpečnějším mužstvem. Z několika slibných brejků se ale vedení bohužel navýšit nepodařilo. To se nakonec mohlo hostujícímu týmu vymstít, když se pět minut před koncem řítil domácí kapitán sám na hostujícího brankáře Pepu Alnatoura. Ten ale svůj tým podržel a výborným zákrokem zachránil těsnou výhru 1:0.

Kromě brankáře zaslouží pochvalu i celá obranná formace, která dokázala v tomto ročníku poprvé uhájit čisté konto.