Druhá prohra mladších žáků na vlastním hřišti

V dalším důležitém zápase o čelo tabulky vyšli naši mladší žáci doma bodově bohužel naprázdno a podlehli hostům z Kosmonos 2:6.

I přes dobrý vstup do zápasu, kdy svého soupeře v prvních pěti minutách téměř nepustili za půlku, vyšel úvodní tlak naprázdno. Následně se postupně začal prosazovat čím dál tím více náš soupeř, který se prezentoval velmi kvalitním výkonem. Do konce prvního poločasu dokázal dvě ze svých vyložených šancí využít a zaslouženě se ujal vedení.

Krátce po změně stran nejprve snížil po individuální akci Kryštof Wlczek, ale soupeř odpověděl v krátkém sledu čtyřmi brankami a zbytek zápasu již plně kontroloval. Na úplném konci zápasu ještě skóre kosmeticky upravil svou druhou brankou Wlczek.

I přesto, že tým MSK podal obětavý výkon a vydal se ze všech sil, na soupeře tentokrát nestačil. Svou roli sehrála i únava a rozsáhlá marodka z posledních dní.

Klášterská 882, Mnichovo Hradiště, 295 01
Vytvořte si webové stránky zdarma!