Těsná prohra po vyrovnaném zápase v Kutné Hoře

Na půdě druhého týmu aktuální tabulky předvedl náš tým statečný a bojovný výkon.

Vyrovnaný a z obou stran pohledný zápas rozhodla v druhém poločase lepší produktivita týmu z Kutné Hory. Po vyrovnaném 1. poločase, v kterém se domácí ujali vedení, ale po nejhezčí akci zápasu srovnal Eliáš Dufek, si oba týmy v druhé půli vypracovaly několik brankových příležitostí. Zatímco hosté své šance neproměnili, domácí byli úspěšnější a odskočili do vedení 3:1. Tři minuty před koncem zaznamenal kontaktní gól Kryštof Wlczek a hosté se nadechovali k závěrečnému náporu. Do něj se zapojil v poslední minutě zápasu při rohovém kopu i brankář hostů, ale tento riskantní tah kýžené vyrovnání nepřinesl. Naopak domácí z rychlého protiútoku do prázdné branky zpečetili svou výhru na 4:2.