Cenná výhra na hřišti lídra soutěže

S touhou odčinit nepříznivý výsledek z posledního domácího zápasu cestoval tým MSK na půdu první Pšovky Mělník. Ta v této sezóně dosud nepoznala hořkost porážky a body ztratila pouze za 2 remízy ze 14 odehraných zápasů.

Roli favorita začala Pšovka potvrzovat od úvodních vteřin zápasu a během první pětiminutovky si vytvořila hned 3 jasné brankové příležitosti. Šance na domácí straně i nadále přibývaly a v 11.minutě se domácí již ujali zaslouženého vedení. Teprve po úvodním gólu se začali osmělovat i hosté a v 15.minutě dokázali srovnat po precizní akci Pepy Martoníka. Stejný hráč dokonce otočil vedení na stranu hostů chvíli před poločasem, když skóroval krásným lobem přes chybujícího brankáře téměř z poloviny hřiště. Z vedení se hosté ovšem neradovali příliš dlouho, ještě do poločasu domácí srovnali na 2:2.

Do druhého poločasu opět vstoupili mnohem lépe domácí hráči a velmi rychle se radovali z vedení 3:2. To jim ovšem vydrželo pouhou minutu, když hostující Wlczek využil dalšího zaváhání domácího gólmana. Po dalších pěti minutách podnikl hostující Štěpán Štafl krásný brejk po pravé straně a nabídl skórování do prázdné brány svému spoluhráči Eliáši Dufkovi. Štěpán Štafl byl při chuti i nadále a po identické akci vyzval ke skórování i Kryštofa Wlczka. Ten stejně jako Dufek nezaváhal a připsal si již svou druhou branku v zápase. V těchto chvílích již tým MSK svého soupeře přehrával a měl utkání ve své moci. Chvíli před koncem výsledek zápasu završil po individuální akci Honza Kraušner a hosté se mohli radovat z překvapivého, ale plně zaslouženého vítězství na hřišti lídra soutěže 6:3.