MSK - FC Velim

Začátek zápasu se nám opět nepodařil, již v 6. minutě se po chybě v defenzivě dostala Velim do vedení díky brance Michálka. MSK již po několika minutách odpovědělo, po rohu se dostal k míči Košek, který svou první brankou v sezoně vyrovnal. Hned potom se MSK mohlo dostat do vedení, šance Svobody šla ale mimo branku. Časté chyby v rozehrávce pouštěly hosty do šancí, ve 30. min se po chybě dostal ke střele Vácha a zvýšil na 2:1 pro hostující mužstvo.

Do druhého poločasu chtělo MSK nastoupit s chutí zvrátit nepříznivé skóre. Hra se zlepšila a více šancí bylo na naší straně, ale žádná neskončila brankou. Již zmiňované chyby v rozehrávce nás provázely i v druhé půli, a hlavně díky nim dokázala Velim skórovat, a to dokonce třikrát. Trefili se 67. Vácha, 77. Michálek, 79. Šourek.

Špatný výsledek a výkon bude chtít MSK napravit v nedělním zápase s TJ Ligmet Milín.