Domácí ztráta s Velkým Osekem

Do důležitého zápasu s Velkým Osekem vstupovali domácí bez několika opor. Široká marodka bohužel ovlivnila výkon domácích i konečný výsledek. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, více střeleckých příležitostí si vytvořilo domácí MSK. Hosté se během první půlhodiny k vážnějšímu ohrožení domácí branky nedostali. To se ale změnilo v 31.minutě, kdy se po zaváhání domácí obrany hosté lacině ujali vedení. Dvě minuty na to po krásné střele odskočili dokonce do dvoubrankového vedení.

Do druhého poločasu vstoupili domácí hráči mnohem aktivněji a začali si vypracovávat i první vyložené příležitosti. Z rychlého protiútoku je ale bohužel soupeř opět potrestal a zvýšil na 0:3. Teprve poté dokázali skórovat i domácí a Knespl s Maršálkem snížili na rozdíl jedné branky. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale namísto kýženého vyrovnání skóroval po dvou rohových kopech opět soupeř, který měl výraznou výškovou převahu. I přes statečný výkon tedy tentokrát zůstali domácí bez bodového zisku.