Skvělý nástup zařídil výhru nad prvním

Domácí MSK zaznamenal velmi cennou výhru nad prvním týmem tabulky po skvělém vstupu do zápasu.

Již v první minutě zápasu z úvodního tlaku skóroval po pěkné Štaflově přihrávce Marek Knespl a ve čtvrté a páté minutě zvýšil na rozdíl již 3 branek sám Štěpán Štafl. To domácím nestačilo a ve svém úvodním náporu pokračovali i nadále. Po krásné akci 3 na 2 bezpečně skóroval Kryštof Wlczek a úvodní čtvrthodinu orámoval krásnou ranou pod břevno opět Marek Knespl. V 15. minutě vedl domácí tým 5:0 a utkání se zdálo být rozhodnuté. S tím se ale soupeř nechtěl smířit a pomalu se dostával zpět do zápasu. Do konce prvního poločasu snížil na 5:2 a do druhé půle vstupoval s touhou utkání dále zdramatizovat. To se mu povedlo, když po 20 minutách přidal branku na 3:5 a 4 minuty před koncem se dokonce dotáhl na rozdíl jediné branky. Heroickým výkonem a skvělým nasazením se ovšem domácímu týmu podařilo zasloužené vítězství již uhájit a připsat si tak skalp vedoucího týmu soutěže.

Výborný výkon předvedl celý tým, nejlepším hráčem domácích byl tentokrát neúnavný Jakub Maršálek.