Domácí doplatili na svou střeleckou nemohoucnost

Velmi krutým výsledkem skončilo pro naše mladší žáky první domácí vystoupení v soutěži. I přesto, že byli po většinu zápasu lepším týmem a vytvářeli si jednu vyloženou šanci za druhou, nakonec se z výhry radoval soupeř, který nás nemilosrdně trestal ze svých ojedinělých protiútoků.

První poločas proběhl za stálé převahy domácího týmu, který ale ani z těch nejvyloženějších šancí nedokázal skórovat. Proti byl buď hostující brankář nebo nedůrazná či nepřesná koncovka domácích. Krátce před poločasem se hosté z rychlého protiútoku ujali vedení 1:0. 

Stejný obrázek hry se odehrával i ve 2.poločase. Domácí se tlačili do koncovky, vytvořili si celou řadu šancí, ale bez gólového efektu. To soupeř opět potrestal 2 slepenými góly kolem 39.minuty a následně ještě potvrdil vítězství čtvrtým gólem chvilku před koncem zápasu. 

Domácí svěřenci zaslouží i po tomto nešťastném zápase za svůj výkon pochvalu, o body je tentokrát připravila pouze vlastní nepřesná koncovka.

Klášterská 882, Mnichovo Hradiště, 295 01
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!