Pohodová výhra nad posledním celkem tabulky

V utkání s posledním celkem tabulky měli od první minuty jasně navrch domácí. Tým MSK předvedl koncentrovaný výkon, kterým si šel jasně za vítězstvím a brzy bylo zřejmé, že jedinou otázkou bude výše konečného skóre. Šance na domácí straně postupně přibývaly, ale poprvé překonat soupeřova gólmana se povedlo až ve 14.minutě zápasu Marku Knesplovi po krásné přihrávce od Štěpána Štafla. Krátce na to přidali další 2 branky Pepa Martoník z penalty a Jakub Kraušner. Poté sice hosté po nedorozumění domácí obrany snížili na 3:1, ale ještě před přestávkou opět navýšil vedení pohotově Wlczek.

Po přestávce již stříleli branky pouze domácí a postupně skóre narostlo až na konečných 10:1. Střelecky produktivní byl především Jakub Kraušner a Kryštof Wlczek, oba vstřelili po třech brankách. Celá řada vyložených šancí zůstala ale nevyužita, skóre mohlo být i mnohem vyšší. V utkání dostal prostor celý širší kádr, v dobrém světle se ukázal především Šimon Koněrza.