Těsná výhra v posledním podzimním kole

Do posledního soutěžního zápasu podzimní části vstupoval tým MSK z pozice jasného favorita. I přes velmi dobrý výkon a značnou převahu domácího týmu se utkání po změně stran proměnilo v nečekané drama, v kterém byli domácí hráči nakonec rádi za těsné vítězství.

Od úvodních minut domácí zatlačili svého soupeře a začali si vypracovávat jednu slibnou střeleckou příležitost za druhou. Drtivá většina šancí včetně několika sólových nájezdů na brankáře ale zůstala nevyužita. Ujala se až těsně před poločasem dorážka Eliáše Dufka a domácí odcházeli do kabin s jednobrankovým náskokem. 

Ten hned po přestávce navýšil Štěpán Štafl a vypadalo to, že zbytek utkání již MSK dohraje v poklidu. Proti byl ale soupeř, který z nenápadné akce snížil. Na snížení naštěstí rychle zareagoval svou brankou Pepa Martoník. Tato branka se nakonec ukázala být vítěznou, neboť ani v této chvíli se hosté nevzdali a po nepřesné rozehrávce domácích opět šťastně snížili na rozdíl jedné branky. To přineslo na kopačky domácích další porci nervozity. I nadále se hráči MSK dostávali do celé řady brankových příležitostí, ale kýžená čtvrtá uklidňující branka již nepadla. Naštěstí defenzíva již soupeři nic dalšího nepovolila a domácí tým uzavřel své úspěšné podzimní tažení dalším tříbodovým ziskem a celkovou čtvrtou příčkou v tabulce s minimální ztrátou na druhou a třetí pozici.

Klášterská 882, Mnichovo Hradiště, 295 01
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!