Snadné vítězství nad předposledním týmem tabulky

Další výhru si připsali mladší žáci MSK. Tentokrát se jednalo o jednoznačný zápas, ve kterém nebylo o vítězi utkání od prvních chvil pochyb. Jedinou otázkou tak byla pouze finální výše skóre.

Domácí se pustili do svého soupeře již od úvodního hvizdu a hned po několika minutách si vypracovali několikagólový náskok. V 16. minutě byl stav již 5:0, do poločasu skóre narostlo na 9:0. Konečný výsledek 14:0 ukazuje na jasnou dominanci domácího týmu na trávníku.

Střelecky se nejvíce dařilo Marku Knesplovi, který zaznamenal 4 branky a Štěpánovi Štaflovi, který vstřelil hattrick. Další dvě branky přidal Wlczek, po jednom zásahu zaznamenali Dufek, Martoník, Maršálek, Fedor a Kraušner Jakub. Sobotní vítězství posunulo náš tým v průběžné tabulce po 11 kolech na třetí místo.