První výhra na domácím hřišti

Ve třetím domácím zápase této sezóny si náš tým připsal první tříbodový zisk na domácí půdě.

Do zápasu s Pečkami vstupoval náš tým jako favorit a v prvním poločase to i potvrzoval. Krátce před poločasem zajistili dvoubrankový náskok našemu týmu Dufek a Štafl.

Po změně stran se výkon soupeře zlepšil a přišlo rychlé snížení na 1:2. Na to zareagoval pohotovou trefou Matěj Trpkoš a zvýšil vedení opět na 2 branky. Ani to soupeře ale neodradilo a po dvou povedených protiútocích bylo v 62.minutě srovnáno na 3:3. Domácí tým svůj boj o první vítězství na vlastním hřišti ale nevzdal a nakonec byl za svou snahu a aktivitu odměněn. V poslední minutě zápasu strhl vítězství na naši stranu po individuální akci svým druhým gólem v zápase Štěpán Štafl.