Parádní výhra na hřišti prvního týmu tabulky

V dalším zápase 1.A třídy předvedli naši mladší žáci skvělý výkon a po zásluze si odvezli všechny tři body za výhru ze hřiště do té doby suverénního lídra celé soutěže.

Náš tým nastoupil do zápasu nebojácně a od samého začátku se tlačil do útoku. To se ovšem nevyplatilo. Hned po 4 minutách domácí ukázali svou kvalitu a dostali se rychle do vedení 1:0. Po úvodní brance se hra srovnala a šance se objevovaly na obou stranách. Ve 14. minutě se povedla MSK rychlá rozehrávka a brejk po ose Rambousek, Knespl a Dufek, kdy posledně jmenovaný zakončil akci vyrovnávající brankou. Ještě do poločasu překlopil vedení na stranu hostů Honza Kraušner, který využil nepřesnosti v rozehrávce domácí obrany.

Hned po poločase měli domácí velkou příležitost na srovnání, kterou nevyužili. Vzápětí další velkou šanci zmařil bravurním zákrokem Maty Rambousek. Poté se již ke slovu dostali opět hosté, kteří opět brankou Dufka z rychlého protiútoku a následně ještě Honzy Kraušnera stanovili konečný výsledek na krásných 4:1.

Všichni hráči podali bojovný a obětavý výkon, na který zkušený domácí tým nenašel odpověď.