Spartak Průhonice - MSK

V neděli 13.8. odjížděl tým MSK na své první utkání v nové sezoně k častým soupeřům z Průhonic.

První poločas jsme nezačali dobře, hodně jsme ztráceli míče a chybné přihrávky posílali domácí Průhonice do častých protiútoků. Hned v 10. minutě se po centru ze standartní situace, který zakončil F. Laštovka a poslal domácí do vedení. Do konce poločasu jsme naši hru zlepšili, ale do pořádné šance se nedostali, a tak jsme odcházeli do kabin za stavu 0:1.

Do druhého poločasu chtěl tým MSK vstoupit lépe, což se bohužel nepovedlo, po 4. minutách se dostal do úniku útočník domácích, který nahrál Burešovi před prázdnou branku a ten zvýšil vedení Průhonic na 2:0. Našim hráčům se stále nepodařilo dostat do mnoha šancí, a tak v 56. minutě vystřídal trenér Kohout hned 3 hráče. Hra se poté z naší strany velice zlepšila, ale šance na snížení ne a ne přijít. V 68. minutě se dostal na hřiště Lukáš Novák, který se za necelých 10. minut dostal k centru Vegrichta a krásnou hlavičkou snížil na 1:2. MSK tlačilo a šlo si za vyrovnávací brankou. V 88. min se po rozehraném rohu dostal ke střele Sabol a jeho střela se díky teči odrazila na břevno a zpátky na zem, kde byl nejrychleji opět Lukáš Novák, který svou druhou brankou zařídil bod pro MSK.