Povedená premiéra mladších žáků v nové soutěži

Naši mladší žáci mají za sebou povedený vstup do nové sezóny. Po přechodu na větší hřiště a systém hry 8+1 vstoupili naši chlapci do 1.A třídy výhrou na hřišti Sportingu MB. Po dvou přípravných zápasech proti FK MB U-11 (8:15) a SK Kněžmost (7:5) začali naši hráči svou soutěžní premiéru aktivně a sebevědomě.

Od prvních momentů kontrolovali dění na hřišti. Postupem času začaly přicházet i brankové příležitosti a dvě z nich využili Pepa Martoník a Štěpán Štafl. Krátce před poločasem soupeř využil našeho ojedinělého zaváhání v obraně a snížil na 1:2.

Do druhé půle náš tým ovšem vstoupil opět aktivně a i nadále diktoval tempo zápasu s jasným záměrem, co nejdříve zápas rozhodnout. To se nakonec i podařilo, když Matěj Trpkoš a po něm Štěpán Štafl svým druhým gólem v zápase upravili skóre na konečných 4:1 ve prospěch MSK. Skóre mohlo být i daleko vyšší, ale spousta dalších příležitostí zůstala nevyužita, hlavně díky velmi dobrému výkonu domácího brankáře a pak i terénu na boleslavské Astonce.

Pochvalu za výborně zvládnutý vstup do soutěže zaslouží celý tým, který byl kvůli končícím prázdninám stále ještě dost nekompletní.