Valná hromada 2023

V sobotu 25.2.23 proběhla pravidelná VH MSK. Přítomným členům klubu bylo předloženo hospodaření a plnění plánu činnosti roku 2022, stejně tak VH schválila návrh rozpočtu a plánu činnosti roku 2023. Hospodaření 2023 je naplánováno a schváleno - výdaje 2.23 mil, příjmy 2.36 mil Kč. VV MSK byl doplněn o nového člena Patrika Nováka. Ten nahradil Marka Reitera, který na vlastní žádost odstoupil. Markovi děkujeme za jeho odvedenou práci pro MSK . Oceněni byli vybraní hráči všech mládežnických kategorií . Trenéři, nebo zástupci všech týmů v klubu MSK ( fotbalová školička, ml. přípravka,st. přípravka, žáci, dorost, muži, stará garda) informovali přítomné ve své zprávě o činnosti a výsledcích jednotlivých týmů. VH byla sernámena s posunem studie sportovního, volno časového areálu u Jizery a podpisu třístranného memoranda město-fotbal-tenis o další vzájemné spolupráci . Jako hosté dorazili starosta města Mnichova Hradiště pan Jiří Plíhal, místostarosta pan Jan Mareš a předseda OFS Mladá Boleslav pan Tomáš Ježek. VH MSK nominovala svého zástupce na VH Středočeský fotbal. Všechny náležitosti a usnesení budou vloženy dle platných zákonů a předpisů na justici. Na závěr členové VV MSK popřáli za celý klub k 50. narozeninám předsedovi klubu Ondřeji Knoblochovi. Se všemi fanoušky se již těšíme na začátek sezony. První utkání bude v neděli 19.3. od 15:00 hodin.

Klášterská 882, Mnichovo Hradiště, 295 01
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!