Valná Hromada 2024

V sobotu proběhla pravidelná VH Mnichovohradišťského fotbalového klubu. Na začátku jsme přivítali hosty, kterými byli Tomáš Ježek předseda OFS Mladá Boleslav, místostarosta města Mnichovo Hradiště Ondřej Lochman.

Na základě žádosti člena výkonného výboru MSK Aleše Janatky o jeho uvolnění z funkce, proběhla volba nového člena VV. Jednohlasně byl do VV MSK zvolen Kryštof Razák, člen klubu a bývalý hráč v mládežnických kategoriích, nyní vedoucí A mužstva. Celý klub by touto cestou chtěl velice poděkovat Alešovi za jeho odvedenou práci pro Náš klub. Předseda klubu Ondřej Knobloch dále seznámil zúčastněné se zprávou o činnosti klubu v roce 2023, následně byl předložen návrh plánu činnosti na rok 2024. Proběhla informace o podepisu smlouvy o výpůjčce pozemků s městem Mnichovo Hradiště pod hřištěm č.2. Valná hromada pověřila předsedu, aby zastupoval klub na VH SKFS 3.4.2024 v Praze. Následně místopředseda klubu Milan Kvintus podal informaci o hospodaření klubu v roce 2023. VH schválila jak hospodaření klubu v roce 2023 tak plánovaný rozpočet na rok 2024. Chtěli bychom tímto velice poděkovat městu Mnichovo Hradiště za opravdu zásadní podporu na činnost klubu, která byla pro rok 2024 navýšena.

Trenéři jednotlivých kategoriích zhodnotili uplynulý fotbalový rok. Vedení klubu opět ocenilo na základě návrhů trenérů 2 nejlepší hráče každého týmu za rok 2023.

Ocenění v jednotlivých kategoriích:

Mladší přípravka : Josef Kolomazník, Otta Konvička

Starší přípravka : Filip Štand, Štěpán Kučera

Mladší žáci: Štěpán Štafl, Štěpán Langr

Starší žáci : Adam Pešán, Matěj Šumera

Dorost : Jaroslav Horák, Adam Stand

Na závěr VH MSK schválila závěrečné usnesení. Všechny povinné dokumenty budou dle zákona o spolcích zaslány na justici.

Klášterská 882, Mnichovo Hradiště, 295 01
Vytvořte si webové stránky zdarma!